Skip to Content

Anasayfa / Araçlar / JPG to PDF Converter Türkçe Son Sürüm İndir
Konu Özeti: JPG to PDF Converter Türkçe Son Sürüm İndir, JPG to PDF Converter, resim dosyalarından PDF oluşturmak için kullanabilieceğiniz kullanışlı bir araçtır. Ücretsiz olan programsürükle-bırak yöntemiyle ya da dosya gezgini aracı ile program penceresine türkçe son sürüm indir ...
Sponsor Bağlantılar


194615318_159e28b9c2.png (567×354)

JPG to PDF Converterresim dosyalarından PDF oluşturmak için kullanabilieceğiniz kullanışlı bir araçtır. Ücretsiz olan programsürükle-bırak yöntemiyle ya da dosya gezgini aracı ile program penceresine eklediğiniz resimden PDF yapma imkanı vermektedir.

JPG to PDF Converter toplu dönüştürme özelliği sayesinde çok sayıdaki JPG dosyalarından PDF yapma işlevine sahiptir. PDF sayfa boyutu ayarlamak ve tek sayfaya 4 adede kadar resim ekleyebilmek mümkündür.

JPG to PDF Converter sayesinde JPG ve JPEG resim dosyalarını kullanarak PDF fotoğraf albümü ve PDF ekitap yapmak mümkündür. Programın PDF yapma özelliğinin aktifleşebilmesi için Virtual PDF Printer yazılımını da yüklemek gerekmektedir. Eklediğiniz resim dosyalarını dönüştürmek için tıklayacağınız “convert” seçeneğinden sonra aşağıdaki rehberi izleyebilirsiniz:

 

Sol üst köşedeki yazıcı tercihinin “Virtual PDF Printer” olarak yapıldığına emin olun ve yazdır seçeneğini tıklayın. Böylece PDF dönüştürme işlemi tamamlanacaktır.

indir[1]

Lisans:Ücretsiz

Dil Desteği:İngilizce
İşletim Sistemi:Win8/Win7/Vista/WinXP
Üretici:Wondersoft
Sponsor Bağlantılar


Benzer Programlar:

Nasıl Buldular?

  • jpeg to pdf converter trke

Written by

This User does not has any information to display :(

İlk Yorum Yazan Siz Olun!

Yorum Yazın

Current month ye@r day *