Skip to Content

Anasayfa / Genel / Argente Registry Cleaner Türkçe Son Sürüm İndir 2014 2015 Windows Kayıt Defteri Temizleyici
Konu Özeti: Argente Registry Cleaner Türkçe Son Sürüm İndir 2014 2015 Windows Kayıt Defteri Temizleyici, 8 ay Argente – Registry Cleaner programı Windows kayıt defterinizde yer alan hataları tespit ederek onarım işlemi gerçekleştirebilen kullanışlı bir yazılım. türkçe son sürüm indir ...
Sponsor Bağlantılar


8 ay

Argente – Registry Cleaner programı Windows kayıt defterinizde yer alan hataları tespit ederek onarım işlemi gerçekleştirebilen kullanışlı bir yazılım. Böylece bilgisayarınızın ilk kü performans seviyesini yakalamanızı da kolaylaştırıyor.

Eğer uygun şekilde kullanılırsa bilgisayarınızın bakımını gerçekleştiren bu programı kullanmadan elbette ki kayıt defterinizin bir yedeğini almayı unutmamanız gerekiyor.

Program içerisinde gelen standart sorun tespiti ve tamir ayarlarının yanında sadece dilediğiniz kısımların düzeltilmesini ayarlayabildiğiniz manuel bir ayarlar kısmına da sahip.

Tarama tamamlandıktan sonra size tamir edilebilecek veya düzeltilebilecek noktaları gösteren program böylece sizden izin almadan herhangi bir kayıt defteri işlemi gerçekleştirmiyor. Sisteminin kararlılığı ve güvenine önem veren kullanıcılar için bu iyi bir özellik.

Eğer kayıt defteri temizliğinden sonra elde ettiğiniz sonuçları beğenmezseniz geri alma seçeneklerinden faydalanarak daha yedeklediğiniz kayıtları yeniden sisteminize de yerleştirebilirsiniz.

Argente – Registry Cleaner için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Yorum Minimum 30 karakter (Şu anki karakter sayınız: 0).

Puan Verin

Puanınız 0/512345

Artı Yönleri (Zorunlu değil)

Eksi Yönleri (Zorunlu değil)

Yorumu Gönder

Argente – Registry Cleaner Ekran Görüntüleri

 • Sonuçlar ekranı
 • Sonuçları seçebilme
 • Taranacak dosyalar
 • Yedekleme
 • Lisans:

  Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsor Bağlantılar


  Benzer Programlar:

  Written by

  This User does not has any information to display :(

  İlk Yorum Yazan Siz Olun!

  Yorum Yazın

  Current month ye@r day *